2015

Nový šampion krásy Ch. Guliver Petrovický vítr

 

Dnešním dnem se Guliverek stává polským šampionem krásy. Jsme opravdu moc hrdí a Guliver dostal náležitou odměnu:-* už jen malá rekapitulace, dnes se opravdu moc rozepisovat nebudeme. Jen bych chtěla  říct, že výstavy v Polsku jsou velmi příjemné, vždycky jsme si je naplno užili. Poznali jsme nové přátele, nové rozhodčí a velmi poctivé posuzování a taky příjemné. Dnes nás zrovna překvapila paní rozhodčí, která se nás ptala jestli se muže s Guliverkem pomazlit. Opravdu doporučuji všem, kteří se chtějí potěšit zajet někdy za hranice.

IV Zimowa Krajowa Wystawa Psow ExpoSilesia Dog Show 2015 Sosnowiec 18.1.2015

Dalmatin rozhodčí: Anna Rajs, PL

Trida otevrena: GULIVER PETROVICKY VITR

Ocenení: V 1, CWC, NEJLEPSI DOROSTLY PIES, BOB

Dnesnim dnem se Guliverek stava POLSKYM SAMPIONEM KRASY!

 

10923498_10200212532673815_3810486363595855725_n

 

Jaro 2015

Po delší době se zase ozýváme a novinky? Těch je opravdu hodně, ale postupně. Trénujeme na závody v canicrossu, které se nám neuvěřitelnou rychlostí blíží, a tak běháme a běháme. Taky chodíme na výlety a procházky s kamarády a plánujeme co bude dál. Máme určité cíle, kterých dosáhneme, i když bude hodně překážek, ale o tom to je. Určitě se uvidíme na nějaké výstavě, už máme i jasnou představu kde. Guliverek si naplno užívá jaro a jde vidět, že je opravdu nadšený, už nemusí nosit bundu a to je pro něj největší radost:)

Slíbila jsem Vám nové webovky, na těch se pracuje opravdu hodně, jen ne vždy nám čas umožní se jim věnovat naplno, tak ještě prosím o strpení, stránky budou a jsou už teď moc krásné.

p.s. to byla jen rychlo zpráva dalčí novinky už budou na nových stránkách s pořádným rozepsáním:)

 pac a pusu Guliver a panička

DSC_0078

DSC_0176

DSC_0204

DSC_0246

DSC_0192

Nativia challenge, Rokytnice nad Jizerou, 2.5.2015

Po menší pauze jsme se tentokrát vydali do hor na náš první canicrossový závod. Už v pátek večer jsme přejeli směr Praha. Po příjezdu jsme si odpočinuli v klidu se vyspali a v sobotu nastal den D. Vyjíždíme směr Rokytnice. Projíždíme úžasnou přírodou a po příjezdu na místo nás zaujala taková velká lyžařská sjezdovka, a to jsme nevěděli co nás čeká. Zaregistrovali jsme se Guliverek se seznámil s kamarády závodníky a jdeme se podívat na trasu, která měla délku 4,7 km, a k našemu v tom čase uz ne velkému překvapení trasa vede do půlky té obrovské sjezdovky. No co zkusíme to. První závodníci jsou na startu a my se pomalu připravujeme na náš start. Přesně v 14.20 začínáme, a běžíme. Guliverek do kopce tahá, i když rád by se taky seznamoval s přihlížejícími lidmi a pejsky, ale nevadí, jedeme dál. Terén byl opravdu náročný, samé stoupaní a pak klesání, rovinek minimálně. Po cestách kameny a kořeny stromů a taky horský potůček. Vše jsme nakonec bez úhony zvládli s celkovým časem 36 minut dobíháme do cíle a nejsme poslední. Takže pro nás byl první závod obrovský zážitek a výzva. Dostali jsme spoustu dárků, od batůžku po hračku pro Guliverka, přes spoustu psích kokin. Opravdu skvělá atmosféra, přátelský přístup pořadatelů. Moc se nám to líbí a už se těšíme na další závod, který se bude konat za měsíc v Blansku.

Nezapomněli jsme si udělat malý výlet na hrad Malá skála a procházku po krásných Jizerských horách, aby to nebylo jen o sportu.

p.s. Na novém webu se stále pracuje a povídání z nedělní výstavy dodám později, máme teď moc školních a pracovních povinností.

  Pac a pusu Guliverek a páníci

11169794_10200566933933625_1826512713942713322_n

DSC_0746

DSC_0801

DSC_0722

DSC_0575

WAFDAL Show Praha, 03.05. 2015

WAFDAL Show Praha, 03.05. 2015
judge: Ludmila Fintorová (SK)
Třída vítězů: Ch. Guliver Petrovický vítr
Ocenění: VD

Opožděně, ale přece. První květnový víkend jsme si vyrazili nejen zazávodit na Nativii challenge, ale také se mrknout na Světovou výstavu dalmatinů. Poprvé jsme hlásili Guliverka do třídy vítězů. Výstava byla krásná, potkali jsme spoustu našich kamarádů, ale pro nás už to bylo trochu únavné. Po sobotním běhu jsme byli všichni 3 unavení. Ne že bych měla potřebu se na něco vymlouvat, prostě běžet 5 km a pak se jít vysvatovat nebyla nejlepši volba z mojí strany. Ale jak se říká chybovat je lidské, tak pro příště jsem poučená.
Ale zpátky k výstavě, celkově byla opravdu příjemná atmosféra, ale paní rozhodčí se zdál Guliverek unavený, podle toho ho i hodnotila. Na příští výstavě už to bude lepší a hlavně nepojedeme ji hned po závodech:) Jinak sme teda nezapomněli na hračku za odměnu tentokrát to byl krocan, který je už poctivě vykuchaný:D

Určitě se potkáme na nějaké výstavě, kde přesně ještě nevíme, máme něco v plánu, ale uvidíme:)

Mějte se krásně pac a pusu Guliver a páníci

DSC_0328

DSC_0343

 

 

Léto

Po měsíci se hlásíme znova a opravdu se nenudíme. Léto je v plném proudu a my jsme si kvůli mojí škole dali s veškerou dalmatiní a běhací akcí volno. Užíváme krásného počasí, sluníčka a bezva kamarádů. Ale to že neběháme a nevystavujeme, neznamená, že nic neděláme. Před měsícem jsme navštívili úplně skvělého fotografa Daniela Ventera a nechali jsme si nafotit pár fotek. Fotky jsou úžasné a Guliverek je vyložene model:) Také samozřejmě poctivě trénujeme canicross a chodíme se koupat a na dlouhé procházky. Máme v plánu zase vyrazit na nějakou super výstavu a také zajet na canicross závody, ale kam a kdy to se ještě uvidí.

Mějte se krásně pac a pusu Guliver a panička

DSC_0343

gryga-5-Edit

gryga-44-Edit

 

 

Naše aktivita

Zdavíme všechny naše kamarády i návštěvníky,

   ano hodně dlouho jsme se neozvali, ale to není tím, že bychom nic nedělali a nebo se nic nedělo, právě naopak. Bohužel naše plánované výstavy z časových důvodů momentálně nevycházejí kvůli paniččině práci, a tak spíše odpočíváme a užíváme každé volné chvilky v přírodě. Nebudu slibovat, že se ukážeme tam nebo tam, letos už určitě nikam nepojedeme. Rádi bychom se potkali s kamarády, ale dáváme teď přednost jiným aktivitám.

A co se u nás děje? Stále s Guliverkem trénujeme na závody canicross, letos to nebyl špatný výkon, ale příští rok bude ještě lepší. A taky chodíme s kamarády ven a jezdíme po výletech, v létě jsme chodili plavat a na kolo, byli jsme na výletě v pískových lomech. Teď dokonce budeme mít velký psí sraz. Pořád se něco děje.

Ale můžu Vám slíbit, že od nového roku Vás u nás čeká hodně novinek:) Ale už dost povídání.

p.s. přílohou Vám posílám pár fotek na pobavení:)

 Pac a pusu Guliver a panička

DSC_0165

DSC_0377

DSC_0456

DSC_0735