Léto

Posted on

Jaro se nám pomaličku přehouplo do léta a jak jsem slíbila, píši Vám jak se máme. Všechna štěňátka po našem Guliverkovi a Siance už mají své milované rodiny a mají se opravdu skvěle.

Paničce a páníkovi končí jarní sezóna v práci a už mají víc času se mi věnovat. Dostal jsem krásnou hračku, která ale nepřežila a panička ji nestihla ani odfotit. Prostě se mi táááááák líbila, že jsem z ní vykuchal pískátko. Teď trénujeme běh a jezdíme na kole a taky už jsme se byli malinko koupat. A panička mi slíbila dalma procházku se Siankou a Aishinkou, to bude paráda, to bude běháníčko. I cvičíme na výstavy, takže možná na podzim někam pojedeme se mrknout. Náramně mi to jde, jen zajíčci jsou důležitější než nějaký postoj:D Ale mimo všechny ty parádní aktivity venku, musím teda pořád poslouchat a taky jsem zapomněl na nejlepší aktivitu a to je válení se v peřinkách, to je prostě nej:)

A co jinak nového? Pořád páníci kutí něco doma a vymýšlejí , jak upravit prostor, co nejlépe to jde a já vždycky hlídám ty barevné létající papouchy, co mají na balkóně, žeprej je nemám plašit, no to já nedělám, oni mě vždycky vyprovokujou a já dostanu po kokose, to opravdu není fér. Ale já je pořád sleduj, když ne úplně aspoň jedním okem, když se opaluju na balkóně. Někdo je přece musí hlídat ne?

Omlouváme se za menší odmlku, ale bylo toho tolik, že jsme nevěděli kde nám hlava stojí, ale teď už se to určitě zlepší, jakmile budu mít zase prostor přidám Vám sem fotky štěňátek v nových rodinách.

Pac a pusu Guliver a páníci

DSC_0135

DSC_0326

DSC_0176

DSC_0187