2017

Veselé Vánoce

Přejeme všem krásné Vánoce,

po půl roce se hlásíme, že jsme zdraví a plánujeme další překvapení do nového roku, nejen že nás bude o jednoho člena více, ale také se potkáme při nějaké té výstavní příležitosti a spoustu dalších překvapení.

Když to tak shrnu tento rok byl pro nás náročnější a tak jsme se věnovali jen výletování, běhání s kamarády a tak. Žádnou výstavní akci jsme z časových a jiných důvodů nezvládli, ale ono se přece nic neděje. I ta aktualizace stránek se nám nějak nedařila, ale teď se na to vrhneme a příští rok budeme určitě i v rámci informovanosti fungovat lépe. Fotky z letních a podzimních radovánek zpracuji a dám sem jako takové malé fotoalbum, aby jste věděli, že se máme opravdu dobře:) A určitě nebudou chybět Vánoční fotky našeho Guliverka, ale bohužel jsme sobí rohy někam schovali při úklidu, takže letos to bude bez dalmasoba, ale příští Vánoce to napravíme:D

Zase jsme zpět

Zdravíme všechny,

po delší době jsme zase zpátky a hurá do aktualizací. A co se u nás od Vánoc dělo? No užívali jsme si sněhu a  výletů. Navíc máme dalšího chrtího kamaráda Ebyho. Guliverek si sníh moc užíval, i když teda nemá moc rád zimní bundy a mikiny, takže to moc nadšený nebyl. A teď chodíme hodně ven, jak s chrťáky, tak s Atosem, Guliverkovým synem, který se z Prahy přestěhoval za náma. A musím říct, že Atos je dobré torpédo. Kluci se zatím nezžili, ale pracujeme postupně na tom. Guliver měl v březnu narozeniny, a dostal zase super hračku, která opět dlouho nevydržela:D Snad se nám konečně letos podaří se ukázat na nějaké výstavě, máme v plánu minimálně  3 výstavy, a moc rádi Vás všechny zase uvidíme. Přikládám pár fotek, že se Guliverek má opravdu famfárově, tak jako vždy.